Jdi na obsah Jdi na menu

PRŮVODCE

Radek Horák - průvodce turistiky v cestovním ruchu, příležitostný cestovatel a fotograf, se zájmem o zdravý životní styl               v souladu s přírodními zákonitostmi a zdroji.

 

Z vlastního zájmu se již několik let věnuji práci průvodce v cestovním ruchu, v poslední době jako delegát cestovní kanceláře v Chorvatsku.

 

Dalmácie a chorvatské ostrovy jsou mým oblíbeným místem. Teplé klima, divoká příroda a příjemní lidé jsou tím, co mě do těchto míst přivádí. Spokojenost turistů a letních hostů je tím, co mě velmi těší a v těchto místech ještě stále drží.

 

web.ostrov-pag.jpg

 

 

Na těchto stránkách Vám představuji fotografie z ostrova Pag, některé zajímavé informace, nebo možnost přejít na stránky ověřené cestovní kanceláře pro výběr vhodného ubytování na ostrově Pag.

 

 

Jakým způsobem mě můžete kontaktovat

 

  • mailem, přes cestovní kancelář Novalja, Česká republika, Brno (kdykoliv)
  • telefonicky +385 981 749 851 (na ostrově Pag)
  • osobně, u app.domu Sandra v Mandre, nejlépe po domluvě předem (na ostrově Pag)

 

 

Příjezd k domu Sandra

 

Na ostrově Pag mě najdete v letovisku Mandre, obvykle v domě Sandra (na příjezdu do Mandre odbočíte těsně před obchodem Konzum doprava, asi 150 metrů podél lesíka, dům Sandra stojí na rohu u rozcestí, vchod je z druhé strany domu).

 

Pro navedení telefonem můžete volat: +385 98 17 49 851

 

(Místních obyvatel ani vašich "domácích" se na moji adresu prosím, neptejte. Nemají aktuální informace a pošlou vás obvykle jinam)

 

 

 

Děkuji Vám za váš zájem a přeji příjemný čas v Chorvatsku a na ostrově Pag