Jdi na obsah Jdi na menu

Potočnica

Klidné letovisko, které se nachází asi 12 kilometrů od Novalje, na okraji členitého pobřeží severního výběžku ostrova Pag. Je vyhledáváno milovníky klidného prostředí a noční oblohy plné hvězd. Většina domů je obydlena jen v průběhu letní sezony, kdy místní obyvatelé pronajímají své apartmány. V zimě se stěhují na pevninu a pohodlnějších městských bytů.

 

pobrezi-u-potocnice-od-more....jpg

 

Letovisko Potočnica je ideálním místem pro klidnou dovolenou, kde se můžete osvěžit na menší pláži v blízkosti přístaviště, nebo projít podél pobřeží s malými skalkami, kameny a místy pro nerušený odpočinek a relaxaci u moře.

 

Někdy těsně u břehu jsou pod hladinou vidět hejna malých rybek, které představují potravu pro kormorány, jenž se v těchto místech s oblibou zdržují.

 

Ubytování v Potočnici může být vhodné také pro zájmové a sportovní skupiny, jako jsou například jóga, aerobic, kalanetika a jiná skupinová cvičení. Ubytovaní hosté však musí počítat s vlastními zásobami potravin, které nakoupí ve městě. V letovisku jsou otevřeny pouze stánky s pečivem, ovocem a zeleninou. 

 

 

Potočnica na mapě

 


Zobrazit větší mapu