Jdi na obsah Jdi na menu

Parkování na ostrově Pag

Stejně jako na jiných, turistikou postižených místech, také na ostrově Pag může nastat problém se zaparkováním vašeho vozidla. Platí to téměř výhradně jen pro období letní turistické sezony, kdy na ostrově počet auty dopravujících se lidí několikanásobně narůstá.

 

Nejmenší problémy jsou obvykle u ubytování v apartmánech, jelikož jejich majitelé mají pro své klienty často již předem vyhrazená parkovací místa.

 

Jiná situace nastává při příjezdu nutnosti parkování ve městech Novalja a Pag. Většina parkovacích míst je zpoplatněna a mimo ně se parkování nedoporučuje. Jak v Novalje, tak v Pagu jsou připraveny odtahovací auta a letní sezona pro ně znamená velmi dobrou možnost výdělku.

 

Kromě nejčastěji navštěvovaných míst zde uvádím možnost parkování při účasti na některém z fakultativních výletů, které můžete absolvovat při svém pobytu na ostrově Pag.

 

Pamatujte na to, že vždy je potřeba na místě zjistit, zda je parkování i na těchto místech možné. Situace se může velmi rychle změnit, kdy se místní samospráva nebo majitel pozemku rozhodne parkování upravit nebo omezit. Veškerá odpovědnost je vždy na vás.

 

Tipy na místa pro parkování na ostrově Pag

 

Město Pag                                   Novalja                                        Sýrárna Gligora                           U hotelu Biser

Parkování ve městě Pag Parkování Novalja Parkování u sýrárny v Kolanu smerem-k-parkovisti-kolem-hotelu-biser.jpg

Letovisko Mandre

12.uvodni-foto.jpg