Jdi na obsah Jdi na menu

Kam na jídlo v Novalje

Někdy stojíme před volbou, kam zajít na dobrý oběd nebo večeři. Zvláště v místě, které dobře neznáme, či se v něm nacházíme prvně. Může tomu tak být i při vaší návštěvě městečka Novalja na ostrově Pag. Přesto, že se zde nachází mnoho restaurací, jejichž majitelé se snaží nalákat kolemjdoucí turisty, nechceme obvykle "skočit na lep" tomu prvnímu, který nám doslova "zastoupí" cestu.

 

dsc_0003.jpg

V rušném městě, jakým Novalja v průběhu letní sezony bezpochyby je, se nám informace o dobré restauraci může velmi hodit.

 

Není však jednoduché cokoliv doporučit, neboť kvalita služeb se může i ze dne na den změnit. Přesto jsem se rozhodl tuto informaci dát, neboť se často na takový tip návštěvníci ostrova Pag dotazují.

 

Konoba Pifra se nachází ještě před samotným centrem městečka Novalja, když přicházíte ve směru od hotelu Liburnija. Nejlepším orientačním bodem je zde městské informační centrum. Naproti němu, přes ulici, konobu Pifra snadno uvidíte. 

 

Doporučení je založeno na osobní zkušenosti, kdy podávané ryby byly chutně připraveny, další přílohy, salát a nápoje také odpovídaly očekávání a ceny se zdály přijatelné. Obsluha v restauraci je úslužná a příjemná.

 

Jistě to není jediný podnik ve městě Novalja, kde se můžete chutně najíst nebo občerstvit. Ale jejich vyzkoušení už je na vás.

 

Konoba Pifra ve fotografiích 

 

dsc_0001.jpg dsc_0002.jpg dsc_0003.jpg

 

Konoba Pifra na mapě

 

 


Zobrazit větší mapu