Jdi na obsah Jdi na menu

Ovoce a zelenina v Mandre

Při pobytu v letovisku Mandre můžeme využít sezónní nabídky stánku s čerstvým ovocem a zeleninou. Produkty jsou domácího původu, pocházejí z oblasti nedaleko Zadaru od vesničky Posedarje. Jsou pěstovány místními farmáři, kteří je sami do Mandre denně dovážejí a ve stánku prodávají.

 

ovoce-a-zelenina-z-rukou-sympaticke-farmarky.jpg

I když ceny mohou být vyšší než v supermarketu, tady víme, co nakupujeme. Zdejší ovoce a zelenina nejsou nadměrně chemicky ošetřovány. Podle toho také chutnají obvykle zcela jinak, než z klasické obchodní sítě.

 

Kromě toho tak můžeme podpořit místní obyvatele v jejich smysluplné práci a naším zájmem motivovat k produkci potravin, které jsou k našemu zdraví mnohem šetrnější a pro lidský organismus vhodnější.

 

Stánek je otevřen v měsících červenci a srpnu po celý den. Obslouží vás rodina, která se pěstováním zabývá. V těsné blízkosti stánku se zeleninou můžeme v dopoledních hodinách nakoupit také čerstvé pečivo z místní pekárny nebo ryby.

 

Stánek v Mandre ve fotografiích

male-centrum-letoviska-u-obchodu-konzum-v-mandre.jpg stanek-s-pecivem--ovocem-a-zeleninou-tesne-pod-obchodem-konzum--nedaleko-pristavu-v-mandre.jpg soucasne-se-zdravou-zeleninou-a-ovocem-zdem-muzeme-nakoupit-chutne-pecivo--pripadne-cerstve-ryby.jpg ovoce-a-zelenina-z-rukou-sympaticke-farmarky.jpg