Jdi na obsah Jdi na menu

UBYTOVÁNÍ

 

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Novalja s.r.o. Brno, Vám mohu doporučit kvalitní a ověřené ubytování na ostrově Pag. Sami si jej vybíráte podle autentických fotografií, přímo na webových stránkách cestovní kanceláře Novalja.

 

Fotografie jsou pro každý apartmánový dům i apartmán pořízeny zvlášť. Po vašem příjezdu a ubytování v Chorvatsku tak najdete přesně to, co jste si předem měli možnost prohlédnout.

 

Webové stránky cestovní kanceláře Novalja umožňují okamžitý výpočet ceny za ubytování a služby. Nemusíte tak čekat na kalkulaci, ale cenu vidíte ještě před potvrzením rezervace.

 

Cestovní kancelář Novalja se zaměřuje na ubytování pro rodiny s dětmi, mladé dvojice a seniory. Prioritou jsou méně rušná místa v příjemném prostředí. Upřednostňovány jsou takové apartmány, které nejsou daleko od pláže, umožňují parkování u domu a jejichž majitelé věnují dostatek času na jejich úklid a údržbu.

 

Na ostrově Pag může pro Vás být výhodou přítomnost delegáta, který Vám poskytne informace k místním zajímavostem, pomůže s výběrem a rezervací výletu, nebo poradí v případě neočekávané události.

 

Ubytování v Chorvatsku podle zadaných požadavků

 

 

Ubytování na ostrově Pag

 

Ostrov Pag - západ                     Ostrov Pag - východ                   Rodiny s dětmi                             Mladé dvojice

Ostrov Pag západ Město Pag Rodiny s dětmi posezeni-u-kavy...jpg

 

Ubytování v Chorvatsku

 

Letoviska v Chorvatsku               Apartmány v Chorvatsku            Levně v Chorvatsku                  Chorvatsko a děti

p1020315.jpg p1080110.jpg p1190795.jpg dsc_0320.jpg

 

 

 

Příspěvky

Proč rezervovat ubytování předem

24. 1. 2014

Pokud cestujete sami, ve dvojici, prostorným autem kde můžete i přespat, tak nic nebrání tomu, abyste se na cestu vydali bez předchozí přípravy, ale zejména rezervace ubytování nebo jiných služeb cestovního ruchu. V takovém případě se většinou snadno smíříte s náhlými změnami, které v průběhu cesty a pobytu mohou nastat a všechny situace budete vnímat s nadhledem a s příchutí dobrodružství.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: UBYTOVÁNÍ | Fotografie: Letovisko Mandre