Jdi na obsah Jdi na menu

Jaké jsou možnosti ubytování na ostrově Pag

Ubytování v apartmánech

 

Nejčastěji využívaným typem ubytování v Chorvatsku a na ostrově Pag jsou soukromé apartmány. Bývají dobře vybaveny, s vlastní kuchyňkou, jídelním koutem, někdy s více ložnicemi, prostornou terasou a možností parkování přímo u domu.

Existují však rozdíly, na které je potřeba brát zřetel, zejména pokud cestujete jako rodina s menšími dětmi. V takovém případě se nespoléhejte na hledání ubytování na místě, ale vyberte si z pohodlí domova apartmán přesně takový, jaký vám bude vyhovovat. Ušetříte čas a mnohdy i peníze.

 

TIP na cestovní kancelář

Seriózní a důvěryhodná cestovních kancelář, která se zaměřuje na klidnou, rodinnou dovolenou v Chorvatsku, je brněnská cestovní kancelář Novalja.

Ubytování na ostrově Pag

Ubytování na ostrově Pag.Jedete vždy do konkrétního apartmánu, který si vybíráte podle autentických fotografií už při rezervaci.

Využíváte stále vylepšovaný vyhledávací a rezervační systém.

Komunikujete osobně, telefonicky nebo mailem s lidmi, kteří produkty cestovní kanceláře přímo tvoří.

V případě neočekávané situace máte možnost obrátit se na delegáta Cestovní kanceláře Novalja.

 
  

TIP na místo ubytování - letovisko Mandre
Dosud zřejmě nejoblíbenější destinace na ostrově Pag. Přes stále narůstající výstavbu si letovisko Mandre do jisté míry zachovává charakter klidného místa.

A pokud letní sezona zaplní pobřežní promenádu a přístav lidmi, tak se můžete projít podél pobřeží, při západu slunce a utichajícího ruchu turistů.

Oblíbené letovisko Mandre 

Relativně klidné letovisko s přístavištěm, směnárnou, obchodem, stánkem s rybami, pečivem i domácí zeleninou.

Poloha uprostřed ostrova umožňuje dobrou dostupnost ostatních míst a pláží na ostrově.

Možnost dlouhých vycházek podél pobřeží při pozorování západu slunce.

Příležitost vyjížďky člunem na neobydlený ostrov Maun s koupáním v mělké zátoce.

 

  

 

Ubytování v kempech


Ostrov Pag je známý svým největším kempem Straško, který najdete v těsné blízkosti města Novalja. Druhým největším kempem na ostrově je kemp Šimuni, který se nachází nedaleko obce Kolan, u stejnojmenné vesničky Šimuni. Oba kempy jsou svým vybavením a cenami srovnatelné s podobnými zařízeními v Evropě.

Něco jiného je ubytování v menších kempech, které mají spíše rodinný, nebo chcete-li, komunitní ráz. Jsou většinou zasazeny v přírodním prostředí v blízkosti moře, s klidným pobřežím a menšími plážemi. Vybavení zde bývá skromnější, ale zato si tady užijete více klidu, pohody a masovým turismem nerušeného pobytu u moře.
 

Velké kempy

 

Malé kempy

 
Na ostrově Pag se nacházejí, nebo staví další kempy, které nejsou zatím uvedeny na internetu. Jsou vhodné pro nenáročné klienty, kteří upřednostňují přírodu a klidné prostředí. Otevřeny jsou obvykle v období od června do poloviny září.