Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE

Před začátkem každé cesty potřebujeme alespoň základní informace o tom, kam jedeme a co nás může cestou potkat. Většina z nás už v Chorvatsku, nebo na Balkáně byla a tak přípravě na cestu mnohdy nevěnujeme patřičnou pozornost.

 

Základní parametry dané země se obvykle nemění. Proto je dobré zaměřit se spíše na aktuální situaci a nepřehlédnout ani odkazy na zprávy o počasí a upozornění na možné nepříznivé meteorologické jevy, které se mohou u moře vyskytovat a nečekaně změnit.

Sledujte aktuálně

 

Doprava do Chorvatska

Doprava do Chorvatska

Předem vyberte trasu a rozhodněte se, zda pojedete na ostrov přes most, anebo trajektem. Zjistěte si hustotu provozu, ceny benzínu a poplatky na dálnicích.

 

Pokud cestujete autobusem, potřebujete znát také také způsob dopravy na místo pobytu, které souvisí s ubytováním. V odkazech nejdete tipy na pravidelnou linku do Chorvatska a na ostrov Pag.

 

Podrobně zpracované informace k dopravě do Chorvatska autem, ve formě  Pokynů na cestu, dostanete také při rezervaci služeb CK Novalja.

 

 

Pokud jste se ještě nerozhodli pro konkrétní destinaci, může Vám pomoci výběr z ubytování Cestovní kanceláře Novalja.

Další informace a odkazy

 

Z ostrova Pag a Dalmácie                      Z Chorvatska                                          Zastoupení ČR v Chorvatsku

Severní Dalmácie  Informace Chorvatsko  Ambasáda Chorvatsko

 

 

 

Rubriky