Jdi na obsah Jdi na menu

PRO KLIENTY CK

Pokud jste si rezervovali pobyt na ostrově Pag u cestovní kanceláře Novalja, potom máte možnost využívat služeb delegáta. Jestli-že plánujete dovolenou na Pagu a v průběhu pobytu byste služby delegáta uvítali, pak si pobyt, podle vašich požadavků a skutečných fotografií, můžete u CK Novalja objednat.

Delegát CK Novalja

 

Delegát na Pagu vám může pomoci, zejména při vašem příjezdu a v průběhu pobytu. U domů Ivica a Sandra v Mandre pomůže s vyřízením formalit při ubytování a podá základní informace k letovisku. U ostatních domů vám delegát může pomoci například s vyhledáním majitele domu, lepším porozuměním při příjezdu a pobytu nebo při řešení neočekávaného problému. Na delegáta se můžete obrátit také v případech potřeby řešit náhlou situaci ohledně zdraví nebo při technické závadě auta.

Informační schůzka

 

Delegát vám také může pomoci radou při potřebě lépe se na ostrově zorientovat. Kde najít vhodné pláže ke koupání, kam si zajet na nákupy, kdy nejlépe do města a co na ostrově Pag vidět a zažít. Nemusíte tak ztrácet čas zdlouhavým sháněním informací, ale můžete se rovnou věnovat tomu, co vás zajímá a co vám ostrov Pag při vašem pobytu může nabídnout.

 

Pro klienty ubytované v domech Ivica, Sandra, Silvano a Roza jsou určena pravidelná setkání s delegátem. Klienti ubytovaní v ostatních domech, ať už v letovisku Mandre, nebo na jiných místech ostrova Pag, se mohou setkat s delegátem každý podvečer v Mandre, nebo po domluvě kdykoliv.

Pro základní orientaci na ostrově Pag

 

Pokud jste ubytováni na jiných částech ostrova, než v letovisku Mandre a nesetkáte se s delegátem, pak se můžete seznámit se základními informacemi pomocí následujících odkazů. 

 

Destinace - základní orientace v místě ubytování.

 

Pláže - výběr z téměř 80 kilometrů pláží ostrova Pag.

 

Gastronomie - tipy na domácí produkty, restaurace a exkurzi do sýrárny Gligora v Kolanu.

 

Výlety autem - jaká místa poznat na Pagu, kam si zajet v případě změny počasí.

 

Výlety lodí - fishpiknik s obědem na lodi, doprava lodí na další ostrovy.

 

Pěší turistika - kam vyjít do přírody, poznávání méně rušných míst ostrova.

 

Zapůjčení kol - vyjížďky na kole mimo hlavní silnice, pláže, kavárny, přírodní zajímavosti.

 

 

Infoschůzka Mandre

Foto infoschůzka Mandre