Jdi na obsah Jdi na menu

Fishpicnic Škrda a Maun

Omlouvám se všem zájemcům. Tento výlet se v sezoně 2017 již nekoná. Tržní podmínky, různé regulace, odvody a daně v Chorvatsku, ale i jinde v Evropě, začínají být tak přísné, že neumožňují férový provoz lodi.

 

Výlet lodí z letoviska Mandre na západním pobřeží ostrova Pag patří na ostrově k těm nejoblíbenějším. Zejména rodiny s dětmi ocení trvání výletu jen na půl dne, kdy není pobyt na lodi zejména pro děti tolik únavný.

 

Výlet z letoviska Mandre

Program výletu obnáší koupání z lodi, které probíhá na dvou místech.

 

Tím prvním je malá opuštěná zátoka s menším majákem u ostrova Škrda. Loď kotví v hloubce kolem 1.5 - 2 metrů. Na zádi je vybavena širokým můstkem a bezpečným žebříkem pro pohodlný vstup do vody.

 

Druhým místem ke koupání je mělká laguna s písečným dnem, kde se také na lodi připravuje a podává grilovaná ryba. Víno pro dospělé a džus pro děti je k dispozici po celou dobu trvání plavby.

 

Loď pro 35 osob je nová, vybavená sonarem a navigací GPS, se kterou vás kapitán rád seznámí. Děti si mohou vyzkoušet i řízení lodi.

 

Výlet se koná zpravidla ve čtvrtek. V případě nevhodného počasí je možné výlet přesunout na pátek. Rozhoduje kapitán lodi, který je zároveň organizátorem výletu.

Odjíždí se z přístavu letoviska Mandre v 9:30 h.ráno a zpět vás loď přiveze ve 13:30 h.

Druhá skupinka pak absolvuje výlet v čase od 13:30 h. do 17:30 h. 

 

Náhled na Předpověď počasí

Konání výletu s ohledem na sílu větru - Beaufortova stupnice

Další informace a rezervace

 

 

Fishpicnik ve fotografiích

 

ukazka-rizeni-a-pristroju-kapitanem-lodi...jpg zastaveni-na-koupani-u-ostrova-skrda...jpg u-ostrova-skrda...jpg cestou-lodi-do-pristaviste-mandre...jpg

 

 

Trasa výletu na mapě

 


Zobrazit místo Lodní výlet k ostrovům Škrda a Maun na větší mapě